Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opony zimowe czy całoroczne? Yokohama?
#1
Jakie opony polecilibyście na nadchodzący sezon? Zimy ostatnio słabe więc myślałem żeby zamiast zimówek założyć jakieś całoroczne. Na razie obstaję przy takich - Yokohama 4S Aw21, mieszanka lekko utwardzona, bardziej pod dynamiczną jazdę. Czy może jakieś inne wybrać?
Reply
#2
Coraz więcej osób decyduje się na opony całoroczne. Są bardzo dobrze wykonane i tak jak piszesz obecne zimy które mamy nie są aż tak srogie i takie opony bez problemu sobie powinny poradzić. Z tego co wiem Yokohama robi opony klasy premium więc myślę, że ta marka były by w porządku. Mam sezonowe V905 i jestem bardzo zadowolony.
Reply
#3
Yokohama V905 to chyba zimówki. Długo je masz? Jak zużycie bieżnika? Miałeś okazję jeździć po takim świeżym śniegu?
Reply
#4
Tak moje V905 są oponami sezonowymi. Jeżdżę na nich drugi sezon i bieżnik ma 7,5 mm także wydaje mi się że to bardzo dobry wynik. Po śniegu jeździłem mało bo nie było go u Nas za wiele ale jak najbardziej dawały sobie radę.
Reply
#5
No to całkiem sporo ma ten bieżnik. U mnie nigdy po sezonie nie zostało aż tyle. Czytałem właśnie, że dużo osób docenia te opony m.in. właśnie za wytrzymałość. Patrzyłem właśnie na ceny i całoroczne Yokohamy 4S AW21 są niewiele droższe od V905. Także spróbuję tych całorocznych. Jutro Black Friday, to mam nadzieję tanio zamówićBig Grin
Reply
#6
Tak cenowo nie ma dużej różnicy, a całoroczne depczą po piętach sezonowym. Z tym Blackiem uważaj bo nie zawsze tak kolorowo Big Grin Ja zawsze zamawiam z oponeo tam też czasem promocje mają.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)


Partnerzy:

prawo jazdy warszawa hostel poznań Felgi Aluminiowe AluShop.pl