Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie na wakacje?
Hej! 
Macie już jakieś wstępne plany na wakacje? Moja koleżanka mnie zaszokowała gdy powiedziała, że ona już szuka wycieczki za granicę... Myślicie, że faktycznie warto teraz coś rezerwować?
Reply
Pewnie że warto Smile
Reply
Patrzyłam na ceny wycieczek i chyba faktycznie to dobry pomysłBig Grin Spróbuję coś zarezerwować, chociaż nie mam tego drygu do wyłapywania najlepszych okazjiBig Grin
Reply
Ja myślę o podróży do Niemiec ze znajomymi. To chyba stosunkowo niedrogi wyjazd i chcemy jechać ekipą busem do Niemiec trans-expres Macie może jakieś inne opcje tanich wyjazdów do Berlina?
„Jest jakiegoś rodzaju magiczny magnetyzm w dalekim podróżowaniu i powracaniu kompletnie odmienionym.” – Kate Douglas Wiggin
Reply
Bardzo fajne obozy dla dzieci i młodzieży organizuje Tribe Squad .Ja wysyłam mojego syna na sportowy obóz letni. Zresztą sam go sobie wyszukał ;-) Od dawna chciał jechać na coś takiego,takie połączenie wypoczynku z treningów samoobrony. Ja też uważam że to świetne połączenie, dzieci się nie będą nudziły na takim wyjeździe.
Reply
(03-18-2019, 12:17 AM)AngelikaSZ Wrote: Ja myślę o podróży do Niemiec ze znajomymi. To chyba stosunkowo niedrogi wyjazd i chcemy jechać ekipą  busem do Niemiec trans-expres Macie może jakieś inne opcje tanich wyjazdów do Berlina?

Też się wybieramy, ale w sierpniu. Często podróżujemy busem i bardzo tanio nam wychodzi. Bilety kupujemy przez stronkę dworzeconline.pl Sprawdź sobie połączenia i terminy. Mają wygodną wyszukiwarkę. Miejscówki szybko schodzą, więc jak znajdziesz coś fajnego radzę od razu rezerwować, bo na drugi dzień może już nie być.
Reply
zawsze pamiętajcie o o ubezpieczeniu turystycznym.Wykupienie odpowiedniego zakresu ochrony gwarantuje spokój i bezpieczeństwo na wakacjach.  Na stroniej https://www.czikczik.com/lifestyle/podro...rystyczne/ znajdziecie gdzie jak i po co kupić polise ubezpieczeniową
Reply
A może tak zamiast za granicę to w góry? Teraz jest naprawdę wiele ciekawych w ofert w fantastycznych cenach. Można znaleźć w świetnej lokalizacji bardzo tanie noclegi. Kotlina Kłodzka zwłaszcza! Byliście kiedyś? Jak nie to naprawdę warto Big Grin
Reply
Też mam zamiar wspólnie z partnerką wybrać się na jakieś wakacje za granicę po świętach jednak problem jest taki, że średnio znamy się na biurach podróży i chciałbym żebyście powiedzieli mi coś więcej na temat biura https://www.coraltravel.pl/ ktoś z obecnych korzystał? Loty wyglądają na tanie a opinie użytkowników są równie przystępne jednak przezorny zawsze ubezpieczony dlatego ja wolę spytac. Liczę na wskazówki w tym temacie!
Reply
Mi się podobają wakacje w luksusowych hotelach. Ostatnio się śmiałam że takie powinny być jak te tutaj https://www.artpin.net/hotele-butikowe/ , piękne i zmysłowe . Bardzo się podobają mi, a do tego wszystkiego są wygodne.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Partnerzy:

prawo jazdy warszawa hostel poznań Zarządzanie Nieruchomościami Katowice Sosnowiec