Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie na wakacje?
#1
Hej! 
Macie już jakieś wstępne plany na wakacje? Moja koleżanka mnie zaszokowała gdy powiedziała, że ona już szuka wycieczki za granicę... Myślicie, że faktycznie warto teraz coś rezerwować?
Reply
#2
Pewnie że warto Smile
Reply
#3
Patrzyłam na ceny wycieczek i chyba faktycznie to dobry pomysłBig Grin Spróbuję coś zarezerwować, chociaż nie mam tego drygu do wyłapywania najlepszych okazjiBig Grin
Reply
#4
Ja myślę o podróży do Niemiec ze znajomymi. To chyba stosunkowo niedrogi wyjazd i chcemy jechać ekipą busem do Niemiec trans-expres Macie może jakieś inne opcje tanich wyjazdów do Berlina?
„Jest jakiegoś rodzaju magiczny magnetyzm w dalekim podróżowaniu i powracaniu kompletnie odmienionym.” – Kate Douglas Wiggin
Reply
#5
Bardzo fajne obozy dla dzieci i młodzieży organizuje Tribe Squad .Ja wysyłam mojego syna na sportowy obóz letni. Zresztą sam go sobie wyszukał ;-) Od dawna chciał jechać na coś takiego,takie połączenie wypoczynku z treningów samoobrony. Ja też uważam że to świetne połączenie, dzieci się nie będą nudziły na takim wyjeździe.
Reply
#6
(03-18-2019, 12:17 AM)AngelikaSZ Wrote: Ja myślę o podróży do Niemiec ze znajomymi. To chyba stosunkowo niedrogi wyjazd i chcemy jechać ekipą  busem do Niemiec trans-expres Macie może jakieś inne opcje tanich wyjazdów do Berlina?

Też się wybieramy, ale w sierpniu. Często podróżujemy busem i bardzo tanio nam wychodzi. Bilety kupujemy przez stronkę dworzeconline.pl Sprawdź sobie połączenia i terminy. Mają wygodną wyszukiwarkę. Miejscówki szybko schodzą, więc jak znajdziesz coś fajnego radzę od razu rezerwować, bo na drugi dzień może już nie być.
Reply
#7
zawsze pamiętajcie o o ubezpieczeniu turystycznym.Wykupienie odpowiedniego zakresu ochrony gwarantuje spokój i bezpieczeństwo na wakacjach.  Na stroniej https://www.czikczik.com/lifestyle/podro...rystyczne/ znajdziecie gdzie jak i po co kupić polise ubezpieczeniową
Reply
#8
A może tak zamiast za granicę to w góry? Teraz jest naprawdę wiele ciekawych w ofert w fantastycznych cenach. Można znaleźć w świetnej lokalizacji bardzo tanie noclegi. Kotlina Kłodzka zwłaszcza! Byliście kiedyś? Jak nie to naprawdę warto Big Grin
Reply
#9
Też mam zamiar wspólnie z partnerką wybrać się na jakieś wakacje za granicę po świętach jednak problem jest taki, że średnio znamy się na biurach podróży i chciałbym żebyście powiedzieli mi coś więcej na temat biura https://www.coraltravel.pl/ ktoś z obecnych korzystał? Loty wyglądają na tanie a opinie użytkowników są równie przystępne jednak przezorny zawsze ubezpieczony dlatego ja wolę spytac. Liczę na wskazówki w tym temacie!
Reply
#10
Mi się podobają wakacje w luksusowych hotelach. Ostatnio się śmiałam że takie powinny być jak te tutaj https://www.artpin.net/hotele-butikowe/ , piękne i zmysłowe . Bardzo się podobają mi, a do tego wszystkiego są wygodne.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)


Partnerzy:

prawo jazdy warszawa hostel poznań Felgi Aluminiowe AluShop.pl