Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuchnia?
#11
W media expert jest kilka ciekawych modeli
---
ogrzewanie podłogowe
Reply
#12
Cześć! Co sądzicie o takim rustykalnym stole? https://www.edinos.pl/rustykalny-stol-cedric
Co byście na nim postawili?
Reply
#13
Ja jestem zwolenniczką bardzo praktycznych mebli, a przede wszystkim największe wrażenie robi na mnie otwarta kuchnia. Ogrom przestrzeni i kontakt z domownikami lub gośćmi - bezcenne. Dużo rad dotyczących kuchni jest tu https://relist.pl/. Sporo się dowiedziałam o kuchni np. z wyspą.
Reply
#14
Mi jest potrzebny do kuchni czujnik czadu i zastanawiam się czy zamówić ze sklepu https://www.interblue.pl/czujniki-czadu-dymu-i-gazu/ bo widzę mają w dobrych cenach czy możecie mi zaproponować coś innego? Nie chcę też utopić pieniędzy w błoto dlatego proszę o opinie. Mogą mi pomóc w wyborze.
Reply
#15
Najpierw, to poleciłbym się zastanowić się jaką płytę w ogóle wybrać, czy indukcyjną, czy może gazową. W końcu dobrze zawczasu wiedzieć, które rozwiązanie okaże się bardziej opłacalne. Moim zdaniem w tym zakresie pomóc może ci ten https://www.provident.pl/blog/plyta-indu...-oplacalne artykuł. Wszystko jasno i przejrzyście wyjaśnione. W twoim przypadku nie czekałbym i sprawdziłbym ten materiał już dzisiaj! W końcu są to przydatne informacje, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze płyty do kuchni.
Reply
#16
A co z wyposażeniem kuchni? Mnie zależy nie tylko na tym, aby się ładnie prezentowała, ale przede wszystkim na tym, aby była funkcjonalna. W oko wpadły mi między innymi Przybory kuchenne sklep internetowy Ktoś z was korzysta z takich przyborów? Faktycznie polecacie?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)


Partnerzy:

prawo jazdy warszawa hostel poznań Felgi Aluminiowe AluShop.pl