Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Weekend w Bieszczadach
#1
Jeśli ktoś nie ma pomysłu na wolny weekend, to polecam pojechać w Bieszczady. Na miejscu można znaleźć wiele wspaniałych atrakcji, szlaków turystycznych, zabytków, muzeów oraz restauracji. Nocleg w Bieszczadach można zarezerwować bez problemu na stronie ClickWeek na stronie https://clickweek.pl/. W portalu jest także stale aktualizowany kalendarz wydarzeń i imprez. Jeśli ktoś byłby zainteresowany taką ofertę, to polecam sprawdzić tę stronę.
Reply
#2
Szukam noclegu w Bieszczadach, ale bardzo zależy mi na tym by łóżko było bardzo wyogodne. Tego na odległość nie sprawdzę, ale może ktoś może polecić coś specjalnego?
Reply
#3
Ja wybieram się wraz z rodziną w Bieszczady, by móc jeździć trasami rowerowymi. Zabieramy ochraniacze, kaski i oczywiście folie odblaskowe, by nocą być widocznym na drodze. Poszukujemy za to sprawdzonego pensjonatu gdzieś niedaleko ścieżek. Polecicie coś?
Reply
#4
My z mężem również planujemy wypad w Bieszczady. Chcemy zabrać ze sobą rower, ale nasz stary bagażnik rowerowy się zepsuł. Może mi ktoś polecić jakiś sprawdzony sklep, gdzie kupię dobre bagażniki rowerowe?
Reply
#5
Nie wiem czy teraz powinno się gdziekolwiek jeździć. Z drugiej strony, czy maseczki chronią przed koronawirusem? Tu jest o tym ciekawie napisane: https://maseczkiantywirusowe.info/blog/a...zywac.html
Reply
#6
Bieszczady robią się przereklamowane. Ja pojechałabym na jakiś glamping. Ostatnio nawet odświeżyłam akcesoria samochodowe, żeby dobrze wyglądały. Mają tu fajne rzeczy: https://motohobby.pl/[url=https://motohobby.pl/][/url]
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)


Partnerzy:

prawo jazdy warszawa hostel poznań Felgi Aluminiowe AluShop.pl