Nastek.pl
spedycja - Printable Version

+- Nastek.pl (http://www.nastek.pl)
+-- Forum: Nasze sprawy (http://www.nastek.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Używki (http://www.nastek.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Thread: spedycja (/showthread.php?tid=956)

Pages: 1 2 3


spedycja - Bogumil54242 - 05-24-2022

Cześć, ktoś z Was może mi powiedzieć, która firma spedycyjna jest warta uwagi? Nie za bardzo wiem czy każda firma logistyczna zajmuje się czymś takim jak spedycja. Może ktoś z Was zna się na takich tematach i udzieli mi informacji na ten temat?


RE: spedycja - Majzunia22 - 09-15-2022

Spedycja to nie tylko środki transportu ale usługi magazynowe i taką pełną ofertę posiada https://symlog.eu/magazyn-logistyczny/ Mogą zmagazynować towary i zrobią to w dobrej cenie a ty unikniesz problemów. Warto stawiać na kogoś kto ma doświadczenie i odpowiednie zaplecze bo pozwoli to uniknąć dodatkowych kosztów.


RE: spedycja - asanka - 09-22-2022

Możliwość zmagazynowania to jedna zaleta, inna to również oferta różnych środków transportu. Tak jak w tej firmie http://rudniccy-magetra.pl/ możesz wybrać co jest najbardziej opłacalne dla Ciebie. Ważne żeby odpowiednio wyważyć koszty do czasu transportu. Wydaje mi się, że to jest klucz do dobrej spedycji.


RE: spedycja - Kasinkamala - 10-24-2022

Mnie z kolei interesuje praca w spedycji i firma transportowa wrocław. Podobno ta firma jest bardzo dobra https://euro24.co/kariera/ . Słyszałam o nich bardzo pozytywne opinie. Czy ktoś z was pracuje w spedycji i mógłby się podzielić swoim doświadczeniem?


RE: spedycja - pinaka - 10-24-2022

firm transportowych na rynku jest naprawdę dużo, ale nie sposób wziąć pierwszą lepszą z brzegu. trzeba się rozeznać i najlepiej skorzystać z oferty gdzie dotrzymywane są terminy i dba się o ładunki. ta https://kolejchinypolska.pl/ z pewnością jest warta polecenia, obsługuje ona nowy jedwabny szlak


RE: spedycja - zuzula12 - 10-30-2022

W przypadku mojej firmy korzystam z usług profesjonalnego biura rachunkowego w Poznaniu - https://www.gardeprofit.pl/oferta/ , ponieważ cenię sobie jakość w rozsądnej cenie. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.


RE: spedycja - mysska - 11-01-2022

Widzę, że interesuje was transport krajowy i być może nawet i zagraniczny? Skoro tak, to możecie zgłosić się przykładowo do firmy EJKO http://ejko.com.pl/ , która oferuje usługi na wysokim poziomie. Tutaj macie pewność, że wasz towar dotrze na czas i bez żadnego problemu.


RE: spedycja - mruczek - 11-01-2022

Przyznam szczerze, że ostatnio poszukiwałam informacje na temat tego spedycja co to. Bardzo zainteresował mnie ten temat i chciałam się jak najwięcej dowiedzieć. Na szczęście trafiłam na stronę tej firmy silvan-logistics.com i udało mi się tam znaleźć naprawdę wiele ciekawych treści. Jeżeli również bylibyście zainteresowani taką tematyką, to koniecznie sobie tam zerknijcie


RE: spedycja - lejla - 11-19-2022

Muszę wam koniecznie polecić transport międzynarodowy tej firmy https://www.translogis.pl/pl/nws . Przyznam szczerze, żę ichniejsza oferta przypadła mi do gustu od razu. Jeśli szukacie czegoś ciekawego dla siebie, to koniecznie musicie do nich zajrzeć.


RE: spedycja - małolat - 12-20-2022

Coraz więcej osób wybiera do współpracy firmy zewnętrzne. Warto przyjrzeć się niektórym ofertom, na przykład ILS Logistics https://ilslogistics.eu/ Bogate i udokumentowane doświadczenie wpływa na zaufanie do takiej firmy. Czytałem wiele artykułów mówiących o tym, że decydując się na współpracę – oszczędza się, czyli tnie koszty w firmie.