Nastek.pl
Wesele w plenerze - Printable Version

+- Nastek.pl (http://www.nastek.pl)
+-- Forum: Ogólne (http://www.nastek.pl/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Forum: Hyde Park (http://www.nastek.pl/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Thread: Wesele w plenerze (/showthread.php?tid=94)

Pages: 1 2


Wesele w plenerze - bosmer - 11-05-2019

Zastanawiamy się razem z narzeczoną nad organizacją ślubu w dużym ogrodzie. Boimy się jednak, że pogoda może nie dopisać i nic się nie uda. Wesele w plenerze od zawsze było naszym marzeniem, więc nie chcemy zamienić tego idealnego dnia w totalną klapę. Macie na to jakieś sprawdzone metody? A może organizowaliście ślub na świeżym powietrzu?


RE: Wesele w plenerze - MoniMil - 11-19-2019

Myślę, że duży namiot rozwiąże sprawę. Ja ostatnio byłam na takim ślubie i bardzo podobała mi się strefa relaksu. Między drzewami była ustawiona sofa i krzesełka, a dookoła stały lampy i kwiaty. Wyglądało to przepięknie.


RE: Wesele w plenerze - mako - 11-19-2019

skoro już mowa o imprezach to gdzie wybieracie się na sylwestra? Ja ostatnio natknęłam się na propozycję tej imprezy sylwester 2019 we Wrocławiu - cena nie za wysoka jak na taki poziom i takie atrakcje. Jak sądzicie?


RE: Wesele w plenerze - zenonmartyk2 - 11-27-2019

Witam polecam świetną lokalizacje na ślub http://hotelwradomiu.pl bardzo ładna okolica.


RE: Wesele w plenerze - kasi - 11-30-2019

Mi się takie wesela podobają zawsze są bardzo fajne.


RE: Wesele w plenerze - anulka30 - 12-23-2019

Czy w plenerze czy nie to na pewno przyda się ładne pudełeczko na obrączki. Widziałam ciekawe propozycje na https://www.slubnezakupy.pl/256-na-obraczki , wydaje mi się, że spodoba Ci się takie coś. Wyglądają bardzo fajnie i są w dobrej cenie.


RE: Wesele w plenerze - mitka09 - 01-15-2020

a może połączenie - sala z miejscem na powietrzu, jak będzie ładnie to na zewnątrz, jak zimno czy deszczowo to w środku?


RE: Wesele w plenerze - Kasztaniak - 01-20-2020

Zabawa pod gołym niebem, przy nastrojowej muzyce w cudownym, zielonym otoczeniu robi wrażenie na gościach. Aby zabezpieczyć się też w razie niepogody, można postawić na taki namiot stretch. Czytałem o tym ostatnio tutaj: https://www.twojevent.com/namioty-stretch-nowy-trend-w-imprezach-plenerowych/ i mi się spodobało takie rozwiązanie Wink


RE: Wesele w plenerze - Doradka17 - 03-22-2020

No napewno fajnie tak w plenerze ale w naszym klimacie to nie zawsze byłaby to udana impreza. Ja ostatnio sie bawiłam na weselu siostry w Glamour we Wrocławiu https://glamour-wroclaw.pl/ Bardzo fajny lokal, dużo miejsca do tańca, przede wszystkim bardzo elegancko wszystko przygotowane, miła obsługa i pyszne jedzenie . Lokal blisko Urzędu Stanu Cywilnego więc to tez duży plus.


RE: Wesele w plenerze - DariuszKowalski - 04-25-2020

na wesele w plenerze fajnym pomysłem jest namiot wystawowy taki o https://mptent.com/pl/namioty-handlowe-namioty-targowe-namioty-wystawowe