Nastek.pl
Pierwsze pieniądze - Printable Version

+- Nastek.pl (http://www.nastek.pl)
+-- Forum: Pozostałe (http://www.nastek.pl/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Forum: Finanse (http://www.nastek.pl/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Thread: Pierwsze pieniądze (/showthread.php?tid=917)Pierwsze pieniądze - Jagodzianka - 05-10-2022

Jak zdobywaliście swoje pierwsze pieniądze?


RE: Pierwsze pieniądze - Drochcia - 05-10-2022

Fajne pytanie, w moim przypadku to było już dość dawno, kiedy jeszcze chodziłam do szkoły. Nie mogłam podjąć pracy bo byłam za młoda. Bardzo chciałam mieć nowe narty a mama nie miała na to pieniędzy. Wujek oddał mi swój zabytkowy aparat fotograficzny i zaniosłam go do lombard Warszawa zapytała, Wujka czy zaproponowana przez lombard wycena jest dobra i gdy on potwierdził mogłam oddać aparata o wziąć pieniądze.. Kupiłam narty i jeszcze mi trochę zostało.


RE: Pierwsze pieniądze - mysska - 09-04-2022

Finanse w swojej firmie trzeba mieć pod kontrolą, bo łatwo jest wpakować się w jakieś problemy itd. Dlatego warto rozważyć systemy Atom ERP https://atomerp.pl/moduly/finanse-ksiegowosc , które pozwalają całkowicie kontrolować finanse, prowadzić efektywnie księgowość.


RE: Pierwsze pieniądze - Vladon - 09-14-2022

Chcę podzielić się z Tobą przydatnym portalem finansowym, który pomógł mi zrozumieć, jak z powodzeniem handlować kryptowalutami https://pl.tgdratings.com/articles/earn-cryptocurrency/. Najpierw zarejestrowałem się na najlepszej na świecie giełdzie kryptowalut Binance i stworzyłem Trust Wallet do przechowywania cyfrowej waluty. Następnie nauczyłem się jak kupować i sprzedawać kryptowaluty w czasie, czerpiąc zyski z różnic kursowych. Powinnaś spróbować.


RE: Pierwsze pieniądze - lejla - 09-16-2022

Jeżeli mogłabym wam coś doradzić, to myślę że warto również w wolnej chwili zainteresować się rozwiązaniami jakie oferuje ta firma https://eazybot.pl. Myślę że taki automatyczny bot sprawdziłbyś się szczególnie u osób, które dopiero zaczynają całą przygodę z kryptowalutami. Dajcie znać, co wy na ten temat uważacie.


RE: Pierwsze pieniądze - zuzula12 - 09-28-2022

Według mnie w przypadku spraw związanych z księgowością oraz rachunkowością warto korzystać z usług najlepszych w branży, dlatego polecam Wam sprawdzić usługi https://www.gardeprofit.pl/oferta/ . Wszelkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.


RE: Pierwsze pieniądze - pluttko - 10-21-2022

Pracowałem w sklepie ze sztukateria. Na początku na obsłudze klienta, z czasem jednak firma weszła do Internetu i zająłem się obsługą zamówień internetowych. Do dzisiaj pamiętam wszystkie symbole listw sufitowych https://e-interior.pl/sztukateria/gzymsy-listwy-sufitowe/


RE: Pierwsze pieniądze - joki944 - 10-27-2022

Ja szukam informacji o dobrych programach i chyba faktycznie wygrywa u mnie wfirma, bo na stronie https://wfirma.pl/ znalazłam informację, że można dzięki tym programom wysyłać w prosty sposób e-deklaracje oraz raporty JPK. Coraz częściej taka propozycja chodzi mi po głowie.


RE: Pierwsze pieniądze - Kasinkamala - 11-19-2022

Żeby mieć więcej pieniędzy musisz je pomnażać. Nie da się ukryć, że najlepszą możliwością na pomnażanie pieniędzy jest ich mądre inwestowanie. Jedną z możliwości jest inwestycja w akcje. Taką możliwość masz dzięki brokerowi online https://j2t.com/pl/solutions/stocks/ . Działają na rynku już wiele lat.


RE: Pierwsze pieniądze - MartaBusola - 11-30-2022

Każdego droga jest inna...