Nastek.pl
Inwestycje - Printable Version

+- Nastek.pl (http://www.nastek.pl)
+-- Forum: Pozostałe (http://www.nastek.pl/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Forum: Finanse (http://www.nastek.pl/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Thread: Inwestycje (/showthread.php?tid=87)Inwestycje - natasza85 - 09-19-2019

Mam trochę odłożonej kasy,rodzice dostawali na mnie niemiecki zasiłek 
kindergeld Bogatynia ,który w całości oszczędzali dla mnie. Myślę czy nie otworzyć jakiejś lokaty, niech te pieniądze zarabiają na siebie. Do studiów jeszcze kilka lat więc może warto je pomnożyć. Co myślicie?


RE: Inwestycje - mester - 12-02-2019

Kryptowaluty to nie koniecznie coś złego jeżeli się na tym zna albo po prostu inwestuje z głową. Początkującym ale nie tylko polecam odwiedzić serwis https://www.crypto-expert.co.uk/ i poczytać troche artykułów na temat bezpiecznego inwestowania. Wiadomo, że można na tym zarobić tylko nie można wpaść w pułapkę, a na pewno nie można inwestować wszystkich oszczędności już na samym początku. Ja jestem w temacie od kilku miesięcy i mam parę sukcesów jednak wiem, że będzie jeszcze lepiej.


RE: Inwestycje - vanzer - 12-26-2019

Inwestuj tylko w sfery, które lubisz - dobrzy biznesmeni wiedzą, że sukces zależy od twojej pasji, bez względu na to, ile zarabiasz. Ильдар Шарипов to dobry przykład, on inwestuje w wiarygodne firmy, a nawet w drużyny sportowe.


RE: Inwestycje - MKFinansePL - 02-06-2020

Inwestuj tylko w miejsca, które chcesz - dobrzy biznesmeni wiedzą, że bez względu na to, ile zyskasz, sukces zależy od twojej pasji. Polecam odwiedzić dla początkujących, ale nie tylko, i czytanie niektórych postów na temat bezpiecznych inwestycji http://www.mk-finanse.pl/