Nastek.pl
witaminy dla ojca - Printable Version

+- Nastek.pl (http://www.nastek.pl)
+-- Forum: Nasze sprawy (http://www.nastek.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Zdrowie i uroda (http://www.nastek.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Thread: witaminy dla ojca (/showthread.php?tid=77)witaminy dla ojca - brzeczyslawa - 08-25-2019

myślę zeby kupić ojcu jakieś witaminy, jest ciągle jakiś zmęczony, osowiały, rozkojarzony, znacie jakies dobre? Myślę o geriamoc, dużo tam witamin różnych i tylko jedna tabletka dziennie do wziecia, co by może ojca przekonało bo mu się nie chce za bardzo z niczym wysilić, na jakie badania go wysłać?


RE: witaminy dla ojca - Kasztaniak - 09-09-2019

Najpierw pełny panel biochemiczny. To też brzmi jak obawy depresji, może warto porozmawiać i delikatnie zaoferować terapię?


RE: witaminy dla ojca - mester - 11-29-2019

Dużo warzyw i owoców a także soków pełnowartościowych powinien pić. W internecie jak dobrze poszukasz znajdziesz takie strony jak https://www.nuja.pl/ gdzie masz dobrze opisaną dietę sokową. Podobno nie tylko uzupełnia się dzięki temu witaminy i minerały, ale także pozwala to na kontrolę masy ciała. Sam nie próbowałem jednak też mi się coś wydaje, że na to jest czas Smile


RE: witaminy dla ojca - mitka09 - 01-09-2020

ja bym zaczęła od zrobienia mu badań, jak ma problemy z sennością to koniecznie cukier, insulina, tarczyca i witamina d a dopiero potem dobrać pod to witaminy


RE: witaminy dla ojca - gwiazdeczka90 - 02-21-2020

Lepiej to skonsultować z lekarzem


RE: witaminy dla ojca - morwa22 - 06-11-2020

Syntetycznymi witaminami nie ma sensu faszerować. Lepiej dbaj, żeby ojciec zdrowo się odżywiał. Wzmocnij odporność najlepiej Engystolem, który także hamuje namnażanie się wirusów, zadbaj o codzienne spacery. No i wykonajcie badania dla spokoju ducha.


RE: witaminy dla ojca - blania - 12-07-2020

zamiast tabletek i chemii lepiej niech zmieni dietę i dostarczy organizmowi witamin i mikroelementów z żywności - są lepiej wchłanialne, w okolicy na pewno masz jakiś sklep ze zdrową żywnością, tam na pewno coś znajdziesz Smile


RE: witaminy dla ojca - michalina - 02-02-2021

Przyjmowanie żadnych witamin nie ma sensu, jeżeli nie zadbacie o odpowiednią zbilnsowaną dietę. Ja polecam wam catering dietetyczny, znajdziecie go poprzez tę stronę: https://cateromarket.pl/catering-dietetyczny/katowice Wbrew pozorom decydują się na takie rozwiązanie nie tylko osoby chcące schudnąc, ale również takie, którym zależy na zdrowym odżywianiu się, które ma przecież wpływ na funkcjonowanie naszego organizmu.


RE: witaminy dla ojca - mrkuba - 02-10-2021

Wiesz, co to może być spowodowane złą dietą, brakiem aktywności fizycznej lub po prostu pogarszającym się wiekiem metabolizmem. Czy u twojego ojca nie występują czasem problemy z wypróżnianiem? Niestety, ale w obecnych czasach, to częsty problem. Wiele osób źle się odżywia i unika aktywności fizycznej. Sam miałem okazję trochę czytać na ten temat. Powiem Ci jednak, że z tym problemem można sobie poradzić. Ostatnio całkiem przypadkiem dowiedziałem się o suplemencie diety colon c. Wiesz, mam na myśli teraz ten https://colonc.pl/produkt/colon-c/ produkt. Zajrzyj na ich stronę i poczytaj zawarte tam informacje. Może akurat, to jest to, co potrzebujesz. Zobaczyć można, w końcu nie zajmuje to wiele czasu. Dopowiem Ci, że są tam także podane informacje o dawkowaniu, wartościach odżywczych, jak i samych składnikach. Ach nie wspomniałbym o bardzo ważnym aspekcie. Otóż ten suplement diety pozytywnie wpływa na pracę jelit. Mam nadzieję, że zarówno ty, jak i twój ojciec będziecie zdrowi, a moje informacje się wam przydadzą. Pozdrawiam!