Nastek.pl
Relaks nad morzem - Printable Version

+- Nastek.pl (http://www.nastek.pl)
+-- Forum: Nasze sprawy (http://www.nastek.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Zdrowie i uroda (http://www.nastek.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Thread: Relaks nad morzem (/showthread.php?tid=56)

Pages: 1 2


Relaks nad morzem - huberto20 - 07-25-2019

Jakie polskie miasta nadmorskie są dla Was najlepsze i najchętniej tam odpczywacie?
Mi się bardzo podoba świnoujście apartamenty z widokiem na morze dobry klimat, plaża, muzyka i drinki to coś co mi się marzy.
Urlop dopiero za 2 tygodnie ale wierze ze chociaz na weekend uda sie tam byc!


RE: Relaks nad morzem - mitka09 - 01-09-2020

jakoś polskie morze do mnie nie przemawia, za dużo ludzi i za zimno. A jeśli juz to zdecydowanie mniejsze miejscowości


RE: Relaks nad morzem - palo - 01-15-2020

u nas najbliższy weekend zaplanowany jest na Śląsku - będziemy sobie zwiedzać okoliczne piękne zabytki, zamki - bo niewiele osób wie jak mnóstwo wspaniałych miejsc kryje się właśnie w tamtych terenach https://discover.pl/palace-dolnego-slaska/ - poczytajcie sobie i pooglądajcie zdjęcia


RE: Relaks nad morzem - gwiazdeczka90 - 02-21-2020

Ja w tym roku planuję wakacje nad naszym polskim morzem. Zobaczymy, co tego wyjdzie Wink


RE: Relaks nad morzem - anulka30 - 03-26-2020

U nas akurat myślimy Polskie morze i do tego Mazury. Myślimy o podróżowaniu też jeziorami jachtem. Oferty widziałam ciekawe na https://www.sailor.pl/ . Moim zdaniem są to oferty dobre i sprawdzone. Działają od 25 lat z dużym rozmachem coraz więcej propozycji.


RE: Relaks nad morzem - kasia55 - 08-03-2020

My cała rodziną jeździmy co roku do Darłowa. Świetna lokalizacja, brak tłoku. Poznaliśmy tę miejscowość podczas sprzedaży pilników do żelu i innych.


RE: Relaks nad morzem - mester - 08-30-2020

Pisaliście o muzyce to ja mam przy okazji pytanie o ustroje akustyczne np. https://bluetone.pl/ tutaj można zamówić wydaje mi się, że dobra jakość i dobra cena, ale chciałbym też żeby doradziła mi osoba znająca się na rzeczy. Warto w tej cenie i od BlueTone?


RE: Relaks nad morzem - mrkuba - 01-26-2021

Żeby móc się odpowiednio zrelaksować czy to w domu, czy na wyjeździe, to trzeba być wyspanym. Jednakże bezsenność, to obecnie częsty problem, w tym także u osób powyżej 55 roku życia. Na szczęście z tym problemem można sobie poradzić. Tak po prawdzie, to nawet miałem okazję ostatnio czytać na ten temat. Jeżeli problem ten dotknął was, albo waszych najbliższych, to uważam, że warto sprawdzić ów wpis. Zainteresowani znajdą ten materiał w tym https://melatonina.pl/akademia-snu/bezsennosc-u-osob-starszych/melatonina-w-leczeniu-bezsennoci-u-osob-po-55-roku-zycia miejscu.


RE: Relaks nad morzem - wiktoria.topolska3 - 02-09-2021

Zamiast morza warto jest wybrać się do gospodarstwa agroturystycznego. Można spędzić tam niezapomniane chwile oraz nauczyć się wielu rzeczy. Nieważne czy potrzebujesz chwili spokoju czy wytchnienia, agroturystyka jest dla każdego. Jeżdżę tam co roku i naprawdę jestem zadowolona. Szczególnie polecam http://www.agro-konie.pl/pl/.


RE: Relaks nad morzem - mysska - 02-25-2021

Właśnie planuje sprawdzić ogłoszenia lubelskie na pokato.pl czy tam nie znajdą się jakieś tanie propozycje noclegowe nad morzem. W sumie czas nagły, aby zarezerwować coś sobie. A słyszałam, że już jest mało miejsc. Także mam nadzieję, że mimo wszystko znajdę coś dla siebie.