Nastek.pl
Włosy? - Printable Version

+- Nastek.pl (http://www.nastek.pl)
+-- Forum: Nasze sprawy (http://www.nastek.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Zdrowie i uroda (http://www.nastek.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Thread: Włosy? (/showthread.php?tid=39)

Pages: 1 2


Włosy? - huberto20 - 07-08-2019

Powiedzcie mi proszę jak dbacie o swoje włosy?
Mi niestety ostatnio wypadają i zastanawiam się czy umówić konsultację u https://agnieszkatrepka.pl/ czyli sprawdzonego trychologa z mojej okolicy i byc moze pozegnac problem od razu czy poswiec troche czasu i sprobowac jakis domowych sposobow? Czytałam o jakichs wcierkach czy maseczkach jednak czy to skuteczne?


RE: Włosy? - brzeczyslawa - 08-08-2019

Próbowałaś olejowania włosów? u mnie dało super efekty, kupiłam sobie taki olejek https://www.doz.pl/apteka/p134326-Botame_olejek_do_wlosow_7_Oils_30_ml świetny na suche, puszące się włosy, łamiące się końcówki, jestem bardzo zdowolona.


RE: Włosy? - noskit - 09-16-2019

Ja korzystam tylko z naturalnych produktów. Szampon i odżywka zawierają ekstrakt konopny CBD, dzięki czemu włosy są zawsze odżywione i pięknie pachną Smile


RE: Włosy? - mysska - 09-21-2019

A jakie upiększające produkty do swoich włosów stosujecie? Czy przykładowo stosujecie naturalne włosy doczepiane? Ja planuje zamówić wraz siostrą na stronie https://www.doczepiane.pl/ włosy doczepiane metodą clip in. Zauważyłam, że mają tam atrakcyjne ceny i w stu procentach naturalne włosy.


RE: Włosy? - mitka09 - 01-09-2020

a takie doczepiane nie niszczą włosów naturalnych?
ja przed myciem stosuje olejowanie na sucho, potem delikatny szampon i odżywka, susze naturalnie i zabezpieczam końcówki


RE: Włosy? - mester - 01-18-2020

Niedługo mam zamiar wybrać się do Pani https://www.facebook.com/aniapiorohairdresser/ na pielęgnację, koloryzację i stylizację włosów.
Nie chodzę na co dzień i nie robię często pięknych włosów, ale zbliża się okazja żeby wyglądać zjawiskowo więc dlaczego nie?
Kobieta musi czuć się piękna, a włosy to przecież jeden z naszych atutów Smile


RE: Włosy? - klaro - 01-30-2020

w mojej rodzinie wśród mężczyzn szczególnie ale i u kobiet jest ogromny problem łysienie - dlatego mój tata i brat zapisali się do kliniki na wstępne konsultacje i coś w tym temacie będą robić bo naprawdę nie wygląda to dobrze


RE: Włosy? - Doradka17 - 03-22-2020

Dobrze jest pomyśleć o naturalnym szamponie czy odżywce do włosów, wtedcy napewno włosy będa ładniejsze i mocniejsze. Ja kupiłam sobie takie kosmetyki z Prouve https://www.prouve.com/category-codziennapielegnacja bardzo wzmocniły moje włosy i nawilzyły. Są na bazie naturalnych składników i pięknie pachna bo mają zawarte naturalne francuskie olejki zapachowe.


RE: Włosy? - nado - 04-24-2020

ja nie mogłam nigdy zapuścić włosów poniżej ramion, zawsze w tym momencie mi się kruszą i nie idą dalej. postanowiłam w końcu zamowić doczepy i zdecydowałam się na te z niemieckiej strony https://www.echthair.de/ - fryzjerka mi polecała - mówiła że mają świetną jakość włosa i bardzo dobre mocowania także i wam podsyłam jakby któraś się chciała skusić Smile


RE: Włosy? - blania - 07-02-2020

naturalny szampon + olejowanie włosów powinno pomóc Smile