Nastek.pl
Medycyna estetyczna - Printable Version

+- Nastek.pl (http://www.nastek.pl)
+-- Forum: Ogólne (http://www.nastek.pl/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Forum: Hyde Park (http://www.nastek.pl/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Thread: Medycyna estetyczna (/showthread.php?tid=213)Medycyna estetyczna - Aneta - 05-19-2020

Jestem zainteresowana takimi zabiegami tylko nie wiem na jaki sie konkretnie zdecydowac. Po glowie chodzi mi mezoterapia tylko pytanie czy jest ona bezbolesna??


RE: Medycyna estetyczna - Marzena80 - 05-26-2020

Zabiegów z zakresu medycyny estetycznej jest cała masa. Najbardziej popularnym o jakim wspomniałaś jest właśnie mezoterapia. Daje niesamowite rezultaty rewitalizacji twarzy i ciała. Nie bez powodu ma tylu zwolenników ponieważ jest to metoda niechirurgiczna. Bezpośrednie wprowadzenie w skóre substancji aktywnych powoduje widoczne efekty za pierwszym razem. Wzrost ilości kolagenu i elastyny przekłada się na zwiększenie jej jędrności. Same zmarszczki zostają spłycone przy wyrównaniu kolorytu. W dłuższej perspektywie czasu procesy metaboliczne przyspieszają, spowalnia to starzenie. Warto jeszcze nadmienić o tym, że jest bezbolesna mezoterapia w wersji próżniowej. Główną różnicą jest zmiana sposobu aplikowania z strzykawki, na specjalny kartridż wyposażony w zestaw mikro igieł. Moim zdaniem jeśli mamy możliwość to będzie najlepsza opcja.


RE: Medycyna estetyczna - mester - 06-18-2020

Dobra klinika to taka do której idzie się z pełnym przekonaniem efektów i profesjonalizmu. Taką kliniką jest https://www.nuvuestetic.pl/ w Krakowie i mówię to nie tylko jako stała klientka, ale także mam mnóstwo przyjaciółek, które w Nuvu Estetic upiększają swoje ciało. Dobre ceny, wysoka jakość usług i zabiegi, które przynoszą efekty!


RE: Medycyna estetyczna - lamia - 06-29-2020

Może wejdź na tę stronę? https://www.borbe.pl/ - na pewno czegoś się dowiesz.


RE: Medycyna estetyczna - lamia - 07-24-2020

Może lepiej zadbać w domu? Znalazłam stronę z fajnymi dermokosmetykami: https://www.borbe.pl/dermokosmetyki-i-linia-kanabisowa-laboratorios-lavigor-c-91.html