Nastek.pl
Pompy basenowe - Printable Version

+- Nastek.pl (http://www.nastek.pl)
+-- Forum: Ogólne (http://www.nastek.pl/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Forum: Hyde Park (http://www.nastek.pl/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Thread: Pompy basenowe (/showthread.php?tid=1263)Pompy basenowe - Gabi - 10-24-2022

Gdybście szukali pomp basenowych to polecam zajrzeć tutaj - https://twojebaseny.pl/21-pompy-basenowe. Mają wiele produktów nowczesnej technologii basenowej, ogrzewanie, oświetlenie, akcesoria basenowe, odkurzacze czy chemię.


RE: Pompy basenowe - lejla - 11-24-2022

Ostatnio poszukiwałam sprawdzonej firmy, która miałaby w swoim asortymencie między innymi basen całoroczny. Moje dzieciaki od dłuższego czasu proszą mnie o zakup tego typu atrakcji ogrodowej i chyba tym razem się skuszę. Widziałam że na stronie tej firmy https://vivapool.pl/baseny-ogrodowe/ można znaleźć wiele ciekawych propozycji, więc jeżeli również bylibyście zainteresowani, to koniecznie sobie tam zerknijcie


RE: Pompy basenowe - Jerzy1 - 11-29-2022

Grunt to dobrze się zastanowić nad tym, w jaki sposób w ogóle moglibyście podejść do tego tematu. Ja uważam, że tutaj kluczem powinno być przede wszystkim jak najbardziej racjonalne zabezpieczenie ogrodu. Na stronie https://dollo.pl/blog/jak-wkopac-basen-stelazowy-w-grunt-praktyczny-poradnik czytałem więcej na ten temat. Co o tym sądzicie?


RE: Pompy basenowe - ConopolskiWieslaw - 12-06-2022

Jeśli mowa o basenach, to ze swojej strony polecam basen ogrodowy stelażowy z https://www.dobrebaseny.pl/Baseny-stelazowe-INTEX-c478 . Stelażowe baseny ogrodowe to małe baseny, które montuje się na metalowym lub drewnianym stelażu ogrodowym. Oznacza to, że można je łatwo przenosić i zmieniać ich układ w celu dostosowania do zmieniających się potrzeb.


RE: Pompy basenowe - blania - 01-17-2023

a ktoś miał może odkurzacz do basenu z pompy? jest tyle różnych urządzeń, że trudno się czasem w tym połapać Sad zależy mi na sprzęcie niezawodnym, sprawnie działającym i bezproblemowym. oczywiście cena także ma znaczenie Wink podrzucajcie swoje sugestie Smile