Nastek.pl
Weekend w Bieszczadach - Printable Version

+- Nastek.pl (http://www.nastek.pl)
+-- Forum: Ogólne (http://www.nastek.pl/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Forum: Hyde Park (http://www.nastek.pl/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Thread: Weekend w Bieszczadach (/showthread.php?tid=106)Weekend w Bieszczadach - ClickWeek - 12-16-2019

Jeśli ktoś nie ma pomysłu na wolny weekend, to polecam pojechać w Bieszczady. Na miejscu można znaleźć wiele wspaniałych atrakcji, szlaków turystycznych, zabytków, muzeów oraz restauracji. Nocleg w Bieszczadach można zarezerwować bez problemu na stronie ClickWeek na stronie https://clickweek.pl/. W portalu jest także stale aktualizowany kalendarz wydarzeń i imprez. Jeśli ktoś byłby zainteresowany taką ofertę, to polecam sprawdzić tę stronę.


RE: Weekend w Bieszczadach - MoniMil - 12-16-2019

Szukam noclegu w Bieszczadach, ale bardzo zależy mi na tym by łóżko było bardzo wyogodne. Tego na odległość nie sprawdzę, ale może ktoś może polecić coś specjalnego?


RE: Weekend w Bieszczadach - anitenka - 05-15-2020

Ja wybieram się wraz z rodziną w Bieszczady, by móc jeździć trasami rowerowymi. Zabieramy ochraniacze, kaski i oczywiście folie odblaskowe, by nocą być widocznym na drodze. Poszukujemy za to sprawdzonego pensjonatu gdzieś niedaleko ścieżek. Polecicie coś?


RE: Weekend w Bieszczadach - gemma - 06-03-2020

My z mężem również planujemy wypad w Bieszczady. Chcemy zabrać ze sobą rower, ale nasz stary bagażnik rowerowy się zepsuł. Może mi ktoś polecić jakiś sprawdzony sklep, gdzie kupię dobre bagażniki rowerowe?


RE: Weekend w Bieszczadach - lamia - 06-26-2020

Nie wiem czy teraz powinno się gdziekolwiek jeździć. Z drugiej strony, czy maseczki chronią przed koronawirusem? Tu jest o tym ciekawie napisane: https://maseczkiantywirusowe.info/blog/aktualnosci/czy-maseczki-chronia-przed-koronawirusem-jak-ich-uzywac.html


RE: Weekend w Bieszczadach - lamia - 06-29-2020

Bieszczady robią się przereklamowane. Ja pojechałabym na jakiś glamping. Ostatnio nawet odświeżyłam akcesoria samochodowe, żeby dobrze wyglądały. Mają tu fajne rzeczy: https://motohobby.pl/[url=https://motohobby.pl/][/url]