Nastek.pl
Opony zimowe czy całoroczne? Yokohama? - Printable Version

+- Nastek.pl (http://www.nastek.pl)
+-- Forum: Pozostałe (http://www.nastek.pl/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Forum: Motoryzacja (http://www.nastek.pl/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Thread: Opony zimowe czy całoroczne? Yokohama? (/showthread.php?tid=102)Opony zimowe czy całoroczne? Yokohama? - Jancio - 11-23-2019

Jakie opony polecilibyście na nadchodzący sezon? Zimy ostatnio słabe więc myślałem żeby zamiast zimówek założyć jakieś całoroczne. Na razie obstaję przy takich - Yokohama 4S Aw21, mieszanka lekko utwardzona, bardziej pod dynamiczną jazdę. Czy może jakieś inne wybrać?


RE: Opony zimowe czy całoroczne? Yokohama? - gimper90 - 11-26-2019

Coraz więcej osób decyduje się na opony całoroczne. Są bardzo dobrze wykonane i tak jak piszesz obecne zimy które mamy nie są aż tak srogie i takie opony bez problemu sobie powinny poradzić. Z tego co wiem Yokohama robi opony klasy premium więc myślę, że ta marka były by w porządku. Mam sezonowe V905 i jestem bardzo zadowolony.


RE: Opony zimowe czy całoroczne? Yokohama? - Jancio - 11-26-2019

Yokohama V905 to chyba zimówki. Długo je masz? Jak zużycie bieżnika? Miałeś okazję jeździć po takim świeżym śniegu?


RE: Opony zimowe czy całoroczne? Yokohama? - gimper90 - 11-27-2019

Tak moje V905 są oponami sezonowymi. Jeżdżę na nich drugi sezon i bieżnik ma 7,5 mm także wydaje mi się że to bardzo dobry wynik. Po śniegu jeździłem mało bo nie było go u Nas za wiele ale jak najbardziej dawały sobie radę.


RE: Opony zimowe czy całoroczne? Yokohama? - Jancio - 11-28-2019

No to całkiem sporo ma ten bieżnik. U mnie nigdy po sezonie nie zostało aż tyle. Czytałem właśnie, że dużo osób docenia te opony m.in. właśnie za wytrzymałość. Patrzyłem właśnie na ceny i całoroczne Yokohamy 4S AW21 są niewiele droższe od V905. Także spróbuję tych całorocznych. Jutro Black Friday, to mam nadzieję tanio zamówićBig Grin


RE: Opony zimowe czy całoroczne? Yokohama? - gimper90 - 12-03-2019

Tak cenowo nie ma dużej różnicy, a całoroczne depczą po piętach sezonowym. Z tym Blackiem uważaj bo nie zawsze tak kolorowo Big Grin Ja zawsze zamawiam z oponeo tam też czasem promocje mają.