Nastek.pl
Gdzie na wakacje? - Printable Version

+- Nastek.pl (http://www.nastek.pl)
+-- Forum: Pozostałe (http://www.nastek.pl/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Forum: Turystyka (http://www.nastek.pl/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Thread: Gdzie na wakacje? (/showthread.php?tid=10)

Pages: 1 2


Gdzie na wakacje? - Zuozka252 - 02-07-2019

Hej! 
Macie już jakieś wstępne plany na wakacje? Moja koleżanka mnie zaszokowała gdy powiedziała, że ona już szuka wycieczki za granicę... Myślicie, że faktycznie warto teraz coś rezerwować?


RE: Gdzie na wakacje? - Mod - 02-07-2019

Pewnie że warto Smile


RE: Gdzie na wakacje? - Zuozka252 - 02-08-2019

Patrzyłam na ceny wycieczek i chyba faktycznie to dobry pomysłBig Grin Spróbuję coś zarezerwować, chociaż nie mam tego drygu do wyłapywania najlepszych okazjiBig Grin


RE: Gdzie na wakacje? - AngelikaSZ - 03-18-2019

Ja myślę o podróży do Niemiec ze znajomymi. To chyba stosunkowo niedrogi wyjazd i chcemy jechać ekipą busem do Niemiec trans-expres Macie może jakieś inne opcje tanich wyjazdów do Berlina?


RE: Gdzie na wakacje? - Doradka17 - 06-02-2019

Bardzo fajne obozy dla dzieci i młodzieży organizuje Tribe Squad .Ja wysyłam mojego syna na sportowy obóz letni. Zresztą sam go sobie wyszukał ;-) Od dawna chciał jechać na coś takiego,takie połączenie wypoczynku z treningów samoobrony. Ja też uważam że to świetne połączenie, dzieci się nie będą nudziły na takim wyjeździe.


RE: Gdzie na wakacje? - margaret - 06-19-2019

(03-18-2019, 12:17 AM)AngelikaSZ Wrote: Ja myślę o podróży do Niemiec ze znajomymi. To chyba stosunkowo niedrogi wyjazd i chcemy jechać ekipą  busem do Niemiec trans-expres Macie może jakieś inne opcje tanich wyjazdów do Berlina?

Też się wybieramy, ale w sierpniu. Często podróżujemy busem i bardzo tanio nam wychodzi. Bilety kupujemy przez stronkę dworzeconline.pl Sprawdź sobie połączenia i terminy. Mają wygodną wyszukiwarkę. Miejscówki szybko schodzą, więc jak znajdziesz coś fajnego radzę od razu rezerwować, bo na drugi dzień może już nie być.


RE: Gdzie na wakacje? - majjax99@o2.pl - 08-29-2019

zawsze pamiętajcie o o ubezpieczeniu turystycznym.Wykupienie odpowiedniego zakresu ochrony gwarantuje spokój i bezpieczeństwo na wakacjach.  Na stroniej https://www.czikczik.com/lifestyle/podroze/bezpieczne-wakacje-gdzie-kupic-ubezpieczenie-turystyczne/ znajdziecie gdzie jak i po co kupić polise ubezpieczeniową


RE: Gdzie na wakacje? - brenek - 10-10-2019

A może tak zamiast za granicę to w góry? Teraz jest naprawdę wiele ciekawych w ofert w fantastycznych cenach. Można znaleźć w świetnej lokalizacji bardzo tanie noclegi. Kotlina Kłodzka zwłaszcza! Byliście kiedyś? Jak nie to naprawdę warto Big Grin


RE: Gdzie na wakacje? - mester - 11-29-2019

Też mam zamiar wspólnie z partnerką wybrać się na jakieś wakacje za granicę po świętach jednak problem jest taki, że średnio znamy się na biurach podróży i chciałbym żebyście powiedzieli mi coś więcej na temat biura https://www.coraltravel.pl/ ktoś z obecnych korzystał? Loty wyglądają na tanie a opinie użytkowników są równie przystępne jednak przezorny zawsze ubezpieczony dlatego ja wolę spytac. Liczę na wskazówki w tym temacie!


RE: Gdzie na wakacje? - anulka30 - 01-23-2020

Mi się podobają wakacje w luksusowych hotelach. Ostatnio się śmiałam że takie powinny być jak te tutaj https://www.artpin.net/hotele-butikowe/ , piękne i zmysłowe . Bardzo się podobają mi, a do tego wszystkiego są wygodne.