Nastek.pl

Full Version: Wesele w plenerze
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Zastanawiamy się razem z narzeczoną nad organizacją ślubu w dużym ogrodzie. Boimy się jednak, że pogoda może nie dopisać i nic się nie uda. Wesele w plenerze od zawsze było naszym marzeniem, więc nie chcemy zamienić tego idealnego dnia w totalną klapę. Macie na to jakieś sprawdzone metody? A może organizowaliście ślub na świeżym powietrzu?
Myślę, że duży namiot rozwiąże sprawę. Ja ostatnio byłam na takim ślubie i bardzo podobała mi się strefa relaksu. Między drzewami była ustawiona sofa i krzesełka, a dookoła stały lampy i kwiaty. Wyglądało to przepięknie.
skoro już mowa o imprezach to gdzie wybieracie się na sylwestra? Ja ostatnio natknęłam się na propozycję tej imprezy sylwester 2019 we Wrocławiu - cena nie za wysoka jak na taki poziom i takie atrakcje. Jak sądzicie?
Witam polecam świetną lokalizacje na ślub http://hotelwradomiu.pl bardzo ładna okolica.
Mi się takie wesela podobają zawsze są bardzo fajne.
Czy w plenerze czy nie to na pewno przyda się ładne pudełeczko na obrączki. Widziałam ciekawe propozycje na https://www.slubnezakupy.pl/256-na-obraczki , wydaje mi się, że spodoba Ci się takie coś. Wyglądają bardzo fajnie i są w dobrej cenie.
a może połączenie - sala z miejscem na powietrzu, jak będzie ładnie to na zewnątrz, jak zimno czy deszczowo to w środku?
Zabawa pod gołym niebem, przy nastrojowej muzyce w cudownym, zielonym otoczeniu robi wrażenie na gościach. Aby zabezpieczyć się też w razie niepogody, można postawić na taki namiot stretch. Czytałem o tym ostatnio tutaj: https://www.twojevent.com/namioty-stretc...enerowych/ i mi się spodobało takie rozwiązanie Wink
No napewno fajnie tak w plenerze ale w naszym klimacie to nie zawsze byłaby to udana impreza. Ja ostatnio sie bawiłam na weselu siostry w Glamour we Wrocławiu https://glamour-wroclaw.pl/ Bardzo fajny lokal, dużo miejsca do tańca, przede wszystkim bardzo elegancko wszystko przygotowane, miła obsługa i pyszne jedzenie . Lokal blisko Urzędu Stanu Cywilnego więc to tez duży plus.
na wesele w plenerze fajnym pomysłem jest namiot wystawowy taki o https://mptent.com/pl/namioty-handlowe-n...-wystawowe
Pages: 1 2