Nastek.pl

Full Version: pefumy
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
macie swoje własne ulubione perfumy?

Ja ostatnio muszę Was zaskoczyć zdecydowałam się na perfumy spod znaku mało rozpoznawalnej firmy Paris Avenue, a konkretnie Panthery oraz Gushi Flower. U mnie sprawdziła się wersja de luxe z wyższym zaperfumowaniem. Cenowo wychodzi po 30/40 zł głównie są to odpowiedniki znanych zapachów.
A udało mi się dodatkowo dostać na promocji z edp24.pl zreszta też fajnego sklepiku więc jak dla mnie ekstra.
Ja mam perfumy z https://www.iperfumy.pl/, które cały czas chodzą mi po głowie, zapach jest piękny i mnie wręcz uzależnił! Muszę je mieć!Sad
Nie posiadam ulubionych, nigdy jakoś nie czułam smykałki to tych wszystkich zapachów.
Tak, posiadam. Moja siostra na moje urodziny kupiła mi przepiękny flakon z perfumami i zakochałam się w ich zapachu od pierwszego popsikania się nimi :Smile Od tego czasu pozostaje wierna . Zazwyczaj kupuje je właśnie w sklepie internetowym Neness.
Mam swoją ulubioną stronę, z której je zamawiam - Kontigo.
Miesiąc temu miałam urodziny i dostałam trochę kasy. Już dawno miałam wypatrzone perfumy, ale nie miałam tylu pieniędzy. W galeriach handlowych sporo sobie życzą za flakonik. Poszukałam trochę w necie i znalazłam stronkę na której wychodzi taniej Mam już je w domu. Znacie zapach miracle? Mojej mamie też się bardzo spodobał. Śmiała się, że teraz ona będzie mi podbierać.
Ja się zastanawiam teraz bo mam w domu lek octenisept i on ma w swoim skladzie cos co jest stosowane czesto w kosmetykach wiecie moze o czym mowie? Zapomnialem, a jest mi to bardzo potrzebne... z gory dziekuje za pomoc!
Uwielbiam perfumy z nutą zielonej herbaty i lawendy, cudo :3
Ja nie przepadam, ale lubię dezodoranty adidasa.
Na urodziny dostałem od mojej dziewczyny świetne perfumy - Chanel Bleu De Chanel  Są mega męskie i bardzo intensywne Smile Już jej zapowiedziałem że na każdą możliwą okazję może mi kupować ten zapach i zawsze będę zadowolony z prezentu. Dziewczyny jeśli chcecie kupić swoim chłopakom coś fajnego to polecam ! Panowie mówcie swoim ukochanym że chcielibyście je mieć bo serio warto Tongue
Pages: 1 2