Nastek.pl

Full Version: Jakie studia?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Co zamierzacie robić po zdanej maturze?  Znalazłem w necie specjalność Zarządzanie kryzysowe studia pierwszego stopnia https://www.prawowroclaw.edu.pl/oferta/z...yzysowe-2/ Fajny mają na tej uczelni program,  dają bardzo duże  możliwości zatrudnienia. Pracę można znaleźć w  wielu miejscach związanych z bezpieczeństwem. Co o tym myślicie? Ktoś kończył poodbny kierunek? Dzięki!
Moim zdaniem w przypadku studiów warto się kierować swoimi zainteresowaniami.

https://sunking.pl/krakow/
Zainteresowania to jedno, ale również ważne jest to, aby z danego zawodu po prostu wyżyć na godnym poziomie.
Ja bym chciała iśc na prawo do Gdańska, zobaczymy jak to wyjdzie ;/
Nastawione na rozwój umiejętności, praktykę i konkrety, zobaczcie - https://www.luqam.com/studia-podyplomowe/
Tam właśnie jest mowa o czymś takim. Nie papierek, nie czysta teoria, tylko nastawienie na jak największą praktykę, rozwijanie umiejętności.
Podejdziecie do tego tak, jak trzeba, poświęcicie czas, to wtedy to będzie mieć ręce i nogi.
Ale nic nie dzieje się od razu...
Pewnie wielu z was stoi przed wyborem odpowiednich studiów. Jeśli szukacie jakościowy uczelni, która oferuje szeroki zakres różnorakich kierunków, to polecam zajrzeć tutaj: https://wseh.pl/ . Moim zdaniem znajdziecie tam odpowiednie kierunki, a oferta edukacyjna jest naprawdę szeroka.
Jak chodzi o studia to stawiaj na przyszłościowe kierunki a dokładniej kierunki inżynierskie bo na nie jest spore zapotrzebowanie. Dowiedz się ile obecnie wynosi pensja inżyniera a na pewno zyskasz motywację. Oczywiście studia inżynierskie to ciężka praca ale warta poświęceń więc przejrzyj ofertę Politechnik.
Zawsze możesz zdecydować się na szkołę policealną. Obecnie bardzo popularne są kierunki administracyjne. Decydując się na naukę w https://szkoly-medyczne.eu/kierunki/tech...bezplatna/ , po dwóch latach nauki, z całą pewnością uda ci się bez problemu znaleźć dobrze płatną pracę.
Dla zainteresowanych przedstawiam szacunkowe koszty związane z planowaniem studiów w USA: https://estavisa.pl/ile-kosztuja-studia-...w-ameryce/ . Ogólnie, jeśli nie zdobędzie się stypendium, to uwzględniając ceny dolara, trzeba pomyśleć o bezpłatnej uczelni, bo mało kogo stać myślę na takie rozwiązanie. Oczywiście w Europie mamy dużo uczelni wyższych, także myślę, że nie trzeba koniecznie wyjeżdżać poza ocean.
Pages: 1 2