Nastek.pl

Full Version: witaminy dla ojca
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
myślę zeby kupić ojcu jakieś witaminy, jest ciągle jakiś zmęczony, osowiały, rozkojarzony, znacie jakies dobre? Myślę o geriamoc, dużo tam witamin różnych i tylko jedna tabletka dziennie do wziecia, co by może ojca przekonało bo mu się nie chce za bardzo z niczym wysilić, na jakie badania go wysłać?
Najpierw pełny panel biochemiczny. To też brzmi jak obawy depresji, może warto porozmawiać i delikatnie zaoferować terapię?
Dużo warzyw i owoców a także soków pełnowartościowych powinien pić. W internecie jak dobrze poszukasz znajdziesz takie strony jak https://www.nuja.pl/ gdzie masz dobrze opisaną dietę sokową. Podobno nie tylko uzupełnia się dzięki temu witaminy i minerały, ale także pozwala to na kontrolę masy ciała. Sam nie próbowałem jednak też mi się coś wydaje, że na to jest czas Smile
ja bym zaczęła od zrobienia mu badań, jak ma problemy z sennością to koniecznie cukier, insulina, tarczyca i witamina d a dopiero potem dobrać pod to witaminy
Lepiej to skonsultować z lekarzem