Nastek.pl

Full Version: dachówka
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
dachówka

Konstrukcja dachu na którym układamy pokrycie dachowe popularnie nazywane jest więźbą dachową. Przekroje poszczególnych elementów więźby dachowej dobiera się na podstawie obliczeń statyczno-wytrzymałościowych.
Wyniki tych obliczeń uzależnione są od następujących parametrów: 
- Odległość między ścianami zewnętrznymi
- Kąt nachylenia pokrycia dachowego
- Rodzaj zastosowanego pokrycia
- Strefy wiatrowej w której usytuowany ma być budynek
- Strefy śniegowej w której usytuowany ma być budynek
Przed wyborem pokrycia dachowego moim zdaniem, najlepiej jest skontaktować się z jakąś dobrą firmą dekarską.  Wink Jak jesteś ze stolicy, czy okolic to mogę Ci polecić dachy radzymin . Ja robiłem u nich dach i jestem bardzo zadowolony!  Big Grin
jeśli nie zna się tematu to lepiej jest poprosić o pomoc profesjonalistę. dobry architekt nie tylko przygotuje projekt budynku, ale też zadba o właściwy dobór materiałów budowlanych
To prawda najlepiej zaczerpnąć pomocy profesjonalisty.
Remont dachu to bardzo poważna sprawa, która wymaga najlepszej jakości materiałów.
Jeżeli poszukujesz miejsca, w którym kupisz takie elementy jak wiatrownica pasy nadrynnowe czy na przykład listwy wykończeniowe, to sprawdź ofertę sklepu Blaszkinadaszki Smile
Oferują elementy dachowe do takich pokryć jak papa termozgrzewalna, blachodachówka, dachówka ceramiczna oraz cementowa.
Mają bardzo duży wybór materiałów w przystępnej cenie oraz bardzo szybką wysyłkę Smile

Sprawdźcie sami na obróbka blachodachówki Smile