Nastek.pl

Full Version: Jakie schody?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Cześć,
gdybyście mieli wybierać schody do domu to jakie Waszym zdaniem sprawują się i wyglądają najlepiej?
Przeglądam teraz ofertę http://stonesdesign.pl/schody-granitowe/ i zastanawiam się nad zaletami schodów granitowych, marmurowych i drewnianych. Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki w tym temacie.
Dla jasności powiem, że cena nie gra roli - dla mnie liczy się głównie jakość!
Ja tez miałam problem, jakie wybrać schody, jakie płytki, a jakie meble. Dlatego skorzystałam z usług projektanta. Warto zapoznać się z artykułem http://www.proportfolio.pl/zaprojektuj-m...ch-marzen/ i dowiedzieć się, dlaczego warto projektować mieszkanie wcześniej.
Ja mam schody drewniane i nie zamieniłabym je na żadne inne. Drewno we wnętrzu to przytulność  Heart Teraz czas na wykończenie ścian na klatce schodowej. Podoba mi się czerwona cegła. Co myślicie?
My zdecydowaliśmy się na schody z płytek. Wiem, że większość osób robi schody drewniane, ale one w ogóle nie są w moim stylu. Płytki kupowaliśmy w sklepie https://plytki24.pl/nowa-gala bo jeden model bardzo nam się spodobał. Pan, który robił wszystkie remonty w naszym domu, nie mial żadnego problemu, aby ułożyć je na schodach.
jak planujesz budowę schodów to musisz też pomyśleć o tym jakie balustrady do nich wybierzesz, bo w końcu bez nich nie da się bezpiecznie wchodzić po schodach
A co powiesz na granit? Z tego, co wiem, to jest on często wybierany, jednak mogę się mylić. No, ale w tej kwestii to pewnie po prostu warto się w sieci zainspirować. Na pewno sklep Kamienie Naturalne https://kamienienaturalne.com/ będzie dla Was fajnym pomysłem na wybór odpowiedniej rzeczy. Będziecie mogli wybierać wyłącznie z najlepszych rozwiązań dla swojego domu.