Nastek.pl

Full Version: bóle psychogenne
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Hej, cierpię w ostatnim czasie na silne i nagłe bóle głowy. Myślę, że jest to związane ze stresem - nowa praca, nowi ludzie itp. Przeglądałam internet dowiedziałam się, że mój problem nazywa się bólem psychogennym i że pomocny może okazać się psychiatra. Znalazłam i chyba się zapiszę. Miewał ktoś z Was bóle psychogenne? Jak sobie radziliście?
Podobno wszystko ma swój początek w umyśle. Mnie bolą trochę kości ale to biorę różne tabletki kolagen na przykład magnez i tak dalej jednak jezeli boli Was cos dluzszy czas to nie bagatelizujcie tego tylko udajcie sie jak najpredzej do lekarza!
Ja długi czas borykałam się ze stresem i niestety nawet psychiatra nie był w stanie mi pomóc. Dopiero terapia mindfulness zaczęła przynosić jakiekolwiek efekty. Stres zaczął znikać, a ja poczułam się znacznie lepiej.
No to może być początek depresji a z tym trzeba walczyć. Samemu ciężko. Dobrze jest czasem odwiedzić konkretnego psychologa. Bardzo dobrzy sa w Medox https://medox.org.pl/ znam kogoś kto tam się leczył z depresji i bardzo zadowolony z efektu leczenia.
Ból psychogenny często jest lekceważony niestety. Miałam to samo i dopiero gdy poszłam do Pani Natalii z Psychiatra Kraków to naprawdę mi pomogło. Smile
A może spróbuj skorzystać z tych olejków olejcbd10.pl mają bardzo dobre opinie. Cały czas przeprowadzane są badania i wyniki są zaskakujące na jak wiele sfer zdrowia również psychicznego pomagają.
A może faktycznie olej konopny byłby dobrym rozwiązaniem? Bo z tego co czytałam na https://olejkonopny10.pl/, to jak najbardziej olej cbd byłby w stanie pomóc. Znajduje on zastosowanie w wielu innych przypadkach, w tym również powinien pomóc.
poczytaj sobie koniecznie ten artykuł na temat stresorów https://nauki-spoleczne.info/stresor-zab...a-stresowe - i z pewnością pomoże Ci to odpowiedzieć sobie na kilka pytań, które Cię w tej chwili nurtują. nie ma żartów z takimi bólami i z nadmiernym stresem. lepiej wcześniej wybrać się do lekarza i zacząć szukać przyczyn aniżeli rozchorować się mocno i naprawdę zszarpać sobie zdrowie szczególnie w tak młodym wieku