Nastek.pl

Full Version: Szafa skośna
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Bardzo fajne szafy skośne produkuje Wiór Płyt z Wyszkowa. Jeśli ktoś zainteresowany do swojego pokoju badz sypialni.To naprawdę rewelacyjna sprawa. Wszystko można wrzucić do środka i mamy wtedy mnóstwo miejsca w pokoju. Dodatkowo jak na drzwiach zamontuje nam producent lustra to pokój zyska przestrzeń a my będziemy mieli ułatwienie przy ubieraniu się i doborze garderoby.
Mnie teraz nie interesują szafy skośne, ale bardziej kółka meblowe pod szafę z której kółka niestety "uciekły", a tak naprawdę to zepsułem jak chciałem ją przesunąc i teraz trzeba to szybko naprawic. Niestety nie orientuje sie jaki producent produkuje dobrej jakosci kółka ktoś z obecnych forumowiczów może mi lekko doradzić?
Gotowe meble? Dla mnie to nie do pomyślenia! Od zawsze oddaje swoje projekty do stolarni, żeby zrobili mi meble na zamówienie. W tym roku, podczas remontu sypialni, przydała mi się nawet wiertarko-wkrętarka YATO, bo składałem fronty od szafki z Panami Big Grin
a jak się sprawdza taka szafa, wygodna jest?
Choć nigdy nie interesowałam się tego typu meblami, bo w domu nie mamy takich miejsc, które wymagałyby szafy skośnej to uważam, że jest dobry wynalazek, bardzo praktyczny. Ciekawi mnie natomiast Wasza opinia nt. mebli industrialnych? Podoba Wam się ten styl mebli? Pytam, ponieważ przymierzam się do zakupu stołu do salonu Wink
A sprawdzałeś w sieci oferty na komplety wypoczynkowe? Bez problemu możesz je znaleźć, nawet wśród ogłoszeń https://pokato.pl/dom-i-ogrod/meble/komp...poczynkowe
jak wybierzesz opcję jaką są szafy na wymiar to ci fachowcy zrobią ją skośną, prostą, czy dowolną inną Smile
A sprawdzaliście sklep Meble Makarowski? Bo w sumie tam możecie też znaleźć bardzo fajne meble, czy to nowoczesny fotel obrotowy , czy komfortowe stylowe sofy. Ich oferta jest bardzo rozbudowana i zarazem atrakcyjna, także opłaca się do nich zaglądnąć i wybrać coś odpowiedniego dla siebie.
Dużo ciekawostek tutaj podaliście na temat mebli i tak jak szukałem artykułów fajnych trafiłem na ten https://stylowymag.pl/czy-szafa-narozna-...alna-42376 odnośnie szaf narożnych. Z ciekawości chcę Was zapytać czy jak tworzyliście garderoby to również stawialiście na szafy narożne czy bardziej na przesuwne?