Nastek.pl

Full Version: Przedczesny wytrysk
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Witajcie, kochani. Mój chłopak ma problem z przedwczesnym wytryskiem. Ostatnio stosowaliśmy żele i prezerwatywy opóźniające wytrysk, ale to rozwiązanie nie podoba się Mojemu. Znalazłam,  odmętach Internetu, link, tylko nie wiem, czy warto w to iść. Efekty pewnie nie będą widoczne od razu, więc nie wiem, czy po prostu nie zmarnujemy czasu. Jakie są efekty po takich ćwiczeniach? Może znacie jakieś inne sposoby na wydłużenie stosunku?
A dlaczego nie podobają mu się żele i prezerwatywy? Jak działają to mają się tobie podobać Smile
Tak na logikę to wyślij chłopa do lekarza, a jak się wstydzi swojego problemu, to może nawet zdalnie (lekarzonline.eu) i niech poprosi o receptę na skuteczny lek. Rozwiązanie najprostsze i najlepsze.
za dużo pewnie czytasz opowiadań erotycznych takich jak te: https://opowiadania-erotyczne.pl/ a później przychodzi co do czego i finał szybki
Niech zrobi sobie dobrze 30 min przed Smile
w takich wypadku najlepiej zgłosić się do specjalisty lub ćwiczyc Smile
najlepszym rozwiązaniem może być jednka lekarz : p
Może warto było spróbować czegoś nowego w łóżku? Powiem wam, że fajną opcją jest np soft bdsm Smile My z moim facetem bardzo lubimy takie igraszki. Generalnie to na stronie https://eroprezent.pl/soft-bdsm możecie przeczytać bardzo ciekawy artykuł na ten temat.
Jeżeli masz takie problemy to warto skorzystać z pomocy seksuologa.