Nastek.pl

Full Version: Wesele
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Planuję wesele na przyszły rok tj czerwic 2021 roku. Zastanawia mnie jedna oferta , a mianowicie Hotel u grubego w Radomiu wesele Radom. Przedstawiona przez nich oferta wydaje się być bardzo fajna. Czy ktoś może organizował u nich jakieś wydarzenie np. imprezę firmową czy komunię?
Hotel prezentuje się całkiem ładnie Wink ja również mam wesele w przyszłym roku i zastanawiamy się z dziewczyną, czy lepsza będzie orkiestra czy może lepiej wynająć Dj wodzireja weselnego
myślę że zespół i wodzirej na wesele to najlepsze połączenie Smile
Każdy ma jakieś gusta, ja chyba wybrałabym zespół.
W praktyce wybór wcale nie będzie taki prosty. Zwróć uwagę na to, że na większym weselu są ludzie w różnycm wieku. Oczywiście wszystkie nie da się dogodzić jednak wybierając zespół z potencjałem, większość będzie się świetnie bawiła. W pierwszej kolejności zastanów się jaki rodzaj twórczości będzie odpowiadał Twoim gościom. Na dobrą sprawę to można wybierać nawet zespoły weselne Zakopane jeśli przypasuje im tamtejszy repertuar. Oczywiście można popytać o możliwość posłuchania ich na żywo jeśli będzie zgoda na jakimś weselu. Ewentualnie możesz poszukać opinii na takich serwisach - https://www.weselezklasa.pl/oprawa-muzyc.../zakopane/ Udanego wyboru Smile