Nastek.pl

Full Version: Seks bez zobowiązań
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Czy ktoś z was umawiał się może na seks spotkanie poprzez jakieś portale internetowe? od dwóch lat nie jestem w żadnym związku, nie chcę marnować czasu Tongue  jestem młoda, atrakcyjna i zwyczajnie chcę popróbować czegoś więcej , więc wydaje mi się, że takie portale mogą mi dać takie możliwości nie?
Jeśli nie szkoda Ci zdrowia i lubisz ryzyko, to Tinder służy.
poczytaj najpierw o zwiazkach, randkach itp: https://loca-love.pl/ lub bezpośrednio o tym jak poderwać kogoś https://loca-love.pl/jak-poderwac-chlopaka/
Decydując się na przygodny seks bez zobowiązań, to chociaż powinnaś być zaopatrzona w tabletkę PO, bo wnioskuję, że z przygodnego seksu nie chcesz mieć potomstwa (może się mylę). Receptę na tabletkę PO może ci wypisac lekarz bez wychodzenia z domu (lekarzonline.eu).
lub skorzystaj z portali gdzie typowo o to chodzi czyli
https://lead1.pl/p/QeTW/7mhb/dfob
https://lead1.pl/p/QeTW/9UCD/pKTI
nie ma czegoś takiego, w końcu uczucia się pojawią ;p
prosze bez takich to tylko ryzyko i głupota
proszę się nie rób tego Smile szanuj się
Każdy ma prawo robić co chce, aby raz a dwa, można kogoś poznać na fajnym portalu, nie trzeba już szybko umawiać się na seks. Moja koleżanka z prac wiele osób poznała na https://crushly.com.pl Umawiają się na spotkania, na piwo w weekend. Tam możesz poznać wiele fajnych ludzi, portal jest bardzo prosty i podobny do obsługi, jak ktoś ma sobie poznać poznać nowych ludzi, którzy chcą się zajrzeć.
Próbowałam się w to bawić i nie przyniosło mi to satysfakcji ale może tobie to da satysfakcje. Kto wie
Pages: 1 2