Nastek.pl

Full Version: SexDolls.pl
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Jeżeli chcecie by Wasze życie erotyczne stało się ciekawsze to polecam wejść na stronę sklepu sexdolls.pl/ i wybrać realistyczną sex-lalkę.
Odkąd my mamy ją w sypialni robimy więcej przyjemnych rzeczy i realizujemy swoje pragnienia. Dodatkowym atutem jest fakt, że każdą z lalek można dostosować do własnych preferencji czyli wybrać kolor włosów czy paznokci, a także rozmiar biustu Wink
Ja tam nie jestem zwolenniczką takich lalek, ale wiadomo - co kto lubi. Co do gadżetów, my z partenerem zdecydowaliśmy się ostatnio na zabawki analne ze sklepu: https://eroprezent.pl/zabawki-analne Trochę się bałam, w obawie że to będzie bolesne doznanie, ale nic z tych rzeczy. Było naprawdę przyjemnie... i inaczej Smile
O teraz niejeden gadżet erotyczny może dzisiaj nas zaskoczyć. Dzisiaj mamy tak ogromny w tego typu rzeczach, nawet ostatnio na portalu ogłoszeniowym pokato.pl widziałam ostatnio tego typu oferty. W sumie jestem zaskoczona, że nawet takie rzeczy można znaleźć na takich stronach.
zawsze to jakieś urozmaicenie dla nudy ;p
Wibratory króliczki - co o nich sądzicie? 
Warto czy średnio? Interesuje mnie kwestia doznań. Czy to ma znaczenie, jaki tym wibratora?
To ma być prezent, więc nie do końca wiem, jakie to powinno być rozwiązanie. Pomysły?
Nie wiem czy takie wibratory warto kupować.